صدای بهار

تازه ها


اخبار سال 1390 (مدرسه فقاهت)

شروع مجدد درس خارج اصول استاد مجتبی تهرانی 90/10/04
درس خارج اصول استاد مجتبی تهرانی که به ‌دلیل کسالت ایشان مدتی تعطیل بود، از امروز مجدداً آغاز شد. پخش زنده درس ایشان از ساعت 7 تا 8 صبح انجام می‌شود. برای مشاهده آرشیو درس‌ها اینجا را کلیک کنید.

پخش زنده درس استاد ربانی گلپایگانی 90/09/28
درس استاد ربانی گلپایگانی با موضوع کلام روز‌های شنبه تا سه شنبه از ساعت 10 تا 11، از مدرسه فیضیه به صورت زنده پخش می‌شود. برای مشاهده آرشیو درس‌ها اینجا را کلیک کنید.

پاسخگویی وب بیس راه‌اندازی شد 90/09/26
برای آسان شدن ارتباط کاربران با اساتید، نسخه‌ی مبتنی بر وب پاسخگویی زنده راه‌اندازی شد. کابران می‌توانند با مراجعه به payam.eShia.ir به صورت زنده با اساتید صحبت کنند و سوال‌های خود را بپرسند.برای استفاده از این سایت اینجا را کلیک کنید.

ویکی فقه عربی راه‌اندازی شد 90/09/12
برای بهره مند شدن طلاب عرب زبان از دانشنامه‌ی حوزوی، ویکی فقه عربی راه‌اندازی شد. برای استفاده از این اینجا را کلیک کنید.

بخش تقریرات عربی راه‌اندازی شد 90/09/05
برای بهره مندی طلاب عرب زبان از درس‌های حوزه علمیه قم و مشهد، دروس اساتید به زبان عربی تقریر می‌شود. برای مشاهده تقریر عربی درسها اینجا را کلیک کنید.

تقریر درس استاد محمد سند 90/07/30
تقریر درس‌خارج‌فقه استاد محمد‌سند که در نجف تدریس می‌کنند، برروی سایت قرار گرفت. برای مشاهده درس استاد سند اینجا را کلیک کنید.

دروس حوزه علمیه لبنان 90/07/23
دروس خارج حوزه علمیه لبنان پوشش داده شد. در حال حاضر آرشیو فایل صوتی و متنی هشت درس خارج فقه و اصول استادان شیخ حسن رمیتی، سید یوسف ارزونی، سید عبدالکریم فضل‌الله و سید حیدر موسوی از حوزه علمیه لبنان در مدرسه فقاهت قرار دارد. برای مشاهده درسهای لبنان، اینجا را کلیک کنید

پخش زنده درس خارج فقه استاد سید محمود شاهرودی 90/07/06
پخش زنده درس استاد ‌سید محمود شاهرودی آغاز شد. درس خارج فقه آیت الله شاهرودی هرروز از ساعت 8 تا 9 صبح برگزار می شود و کاربران می توانند به‌صورت زنده درس را بشنوند.

پخش زنده درس خارج اصول استاد سید علیرضا حائری 90/07/05
پخش زنده درس استاد سید علیرضا حائری آغاز شد. درس خارج اصول آیت الله سید علیرضا حائری هرروز از ساعت 9 تا 10 صبح برگزار می شود و کاربران می توانند درس را به زبان عربی و به‌صورت زنده بشنوند. تقریر درس توسط یکی از شاگردان ایشان نوشته می شود. برای مشاهده متن درس استاد سید علیرضا حائری اینجا را کلیک کنید.

آغاز سال تحصیلی 91-90 90/06/23
پخش زنده درس‌های حوزه علمیه قم از چهارشنبه بیست و سوم شهریور آغاز شد. درس خارج فقه و اصول آیت الله سبحانی، درس خارج فقه آیت الله مکارم در روز اول سال تحصیلی، به صورت زنده پخش شد و آرشیو درس برروی سایت قرار گرفت.

جهت مشاهده اخبار سال 1389 در سایت ارتباط شیعی اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاهده اخبار سال 1388 در سایت ارتباط شیعی اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاهده اخبار سال 1387 در سایت ارتباط شیعی اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاهده اخبار سال 1386 در سایت ارتباط شیعی اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاهده اخبار سال 1385 در سایت ارتباط شیعی اینجا را کلیک کنید.

info@BaharSound.com